Baner reklamowy dla restauracji z promocjami na drewnianym tle

baner reklamowy restauracja
baner reklamowy BBQ
restauracja reklama baner

Opis projektu

Reklama banerowa dla lokalu gastronomicznego

Baner reklamowy lokalu gastronomicznego, na przykład restauracji. Lokal może serwować dania z grilla jak i domowe potrawy w atrakcyjnych cenach. Baner najlepiej sprawdzi się powieszony w pobliżu budynku restauracji lub przy często uczęszczanych drogach i ulicach. Z daleka przyciągnie uwagę nie tylko grafiką, ale i rozmiarem oraz zaprosi do skorzystania z oferty.

Grafika reklamowa do promocji gastronomicznych na banerze firmowym

Tło w postaci drewnianych desek przywołuje skojarzenia z ciepłem domowego ogniska i smacznymi potrawami przygotowywanymi z sercem i zaangażowaniem. Kluczowe znaczenie jeżeli chodzi o efektywność działania reklamowego ma również doskonałej jakości zdjęcie tematyczne prezentujące grillowane żeberka przygotowywane przez szefa kuchni. Na banerze można umieścić na przykład fotografie posiłków z różnych kategorii w promocyjnych cenach takich jak pizza, kurczak z rożna, sałatki, makarony itp. Obok znajduje się nazwa restauracji, która jest największym elementem na grafice. Nazwa z zasady mus być największym elementem alby przekaz dobrze działał. Poniżej zaś adres lokalizacji działalności gastronomicznej. Ostatnim elementem w tej sekcji są godziny otwarcia lokalu, w których można przyjść i delektować się przepyszną kuchnią.

Szczególnym elementem na grafice banera gastronomicznego jest czerwone koło. a którym można umieścić promocyjną cenę. Cenę można zmienić na dowolną inną ważną informację, która będzie przyciągać klientów do lokalu.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
BZ036122016
Rozmiar: 
100x200 cm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

5
Average: 5 (1 vote)
Banery