Ekskluzywna wizytówka dla salonu fryzjerskiego w kolorze czarnym

wizytówka dla fryzjerki
elegancka wizytówka
nowoczesna wizytówka dla salonu

Opis projektu

Elegancki, oryginalny szablon wizytówki dla salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego. Jego niezwykłym atutem jest ciemna, głęboka kolorystyka z drobnymi stonowanymi akcentami. Ciekawym pomysłem jest również zastosowanie motywu pikowanej, skórzanej kanapy w tle, co sprawia, że salon świadczący usługi fryzjerskie zyska ekskluzywny i profesjonalny wizerunek. Inne niezaprzeczalne walory wizytówki to:

  • nowoczesna grafika,
  • kobiecy styl,
  • wyrazistość,
  • optymalne dopasowanie do branży.

Na stronie frontowej projektu znajduje się branżowe zdjęcie tematyczne oraz dane teleadresowe. Fotografia tematyczna została dobrana w sposób przemyślany i nieprzypadkowy. Prezentuje piękną, zadbaną kobietę z imponującymi, zdrowymi włosami.Taki przekaz wyraźnie sugeruje przyszłym klientkom, że efekty uzyskane dzięki zabiegom w gabinecie będą również dla nich zadowalające i dodadzą im pewności siebie oraz urody.

Na drugiej stronie znajduje się to samo zdjęcie w czarno-białych odcieniach, wtopione w tło. Pod spodem znajduje się adres strony profilu firmowego na Facebooku. Na tej stronie projektu również można umieścić logo firmowe oraz dodatkowe, najważniejsze informacje o ofercie lub programie lojalnościowym.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W032201505
Rozmiar: 
90x50mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

5
Average: 5 (1 vote)
Wizytówki