Złoty świąteczny voucher podarunkowy z czerwoną kokardą, uniwersalny wzór

złoty voucher podarunkowy wzór graficzny
szablon vouchera świątecznego
gotowy wzór vouchera kosmetycznego

Opis projektu

Świąteczny voucher podarunkowy

Święta to wyjątkowy czas w roku. Z ich okazji przygotowaliśmy uniwersalny wzór złotego świątecznego vouchera podarunkowego dla wielu różnych branż. Idealnie sprawdzi się on jako forma nagrody w konkursie na fanpage`u, miły gest wobec stałych klientów czy zachęta do ponownego skorzystania z naszej oferty. Klienci salonów kosmetycznych czy gabinetów SPA mogą też z powodzeniem wykorzystać praktyczny bon jako prezent dla ważnej dla nich osoby.

Bon podarunkowy na święta

Gustowny, elegancki i subtelny - przedstawiony tu szablon bonu podarunkowego to propozycja dla wymagających klientów. Na pierwszej jego stronie znalazły się popularne świąteczne motywy w postaci bombek, gwiazdek i prezentów. Złoto, będące kolorem przewodnim wzoru oraz przewijające się czarno-białe detale, tworzą wyjątkowo stylowe zestawienie. Całość dopełnia przechodząca przez wzór czerwona kokarda, nieodłączna świąteczna dekoracja. Na środku znajdziemy z kolei pozłacany, nawiązujący do sztuki kaligrafii napis. Na odwrocie nie mogło zabraknąć miejsca na najważniejsze informacje, takie jak wartość bonu, dane jego posiadacza czy warunki wykorzystania. Pod spodem przewidziane zostało miejsce na nazwę firmy wraz z jej danymi kontaktowymi. Całość przedstawia się niezwykle czytelnie i sugestywnie. Wykonany z dbałością o detale złoty świąteczny kupon podarunkowy to gwarancja uśmiechu na twarzach klientów firmy bądź ich bliskich.

Voucher podarunkowy na prezent świąteczny

Utrzymany w świątecznej stylistyce bon to doskonała propozycja promocyjna dla sklepów i punktów usługowych - zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych. Jego uniwersalny charakter sprawia, że sprosta potrzebom zarówno właścicieli salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych, salonów SPA, drogerii, perfumerii, jak i innych, nie tylko z branży beauty. Poręczny rozmiar kuponu zapewnia z kolei jego praktyczne użytkowanie. By w pełni sprostać oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość dopasowania wzoru do prowadzonej przez nich działalności. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy złoty voucher podarunkowy na papierze kredowym o wysokiej jakości.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL054122018
Materiał: 
papier kreda mat 350g
Rozmiar: 
DL 99x210mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

5
Average: 5 (1 vote)
Karty upominkowe