Nowoczesny szablon wizytówki firmowej

wizytówka firmowa wzór
szablon graficzny wizytówki
szablon reklamowy wizytówka

Opis projektu

Profesjonalna, zaprojektowana w klasycznym stylu wizytówka do wykorzystania przez pracowników biur czy też branż związanych z komputerami lub oprogramowaniem, ze względu na wykorzystane w tle zdjęcia laptopa. Taki obraz przywodzi jednoznaczne skojarzenia z profesjonalizmem i renomą firmy.

Wizytówkę zaplanowano w ciemnych barwach z niebieskimi akcentami, które wykorzystano między innymi przy wypunktowaniu danych. Pozwala to na szybkie ich odszukanie na odwrocie wzoru. Pierwsza strona to wyraziste logo oraz nazwa firmy na białym tle. Dzięki temu ten element wyróżnia się z ciemnego otoczenia. Wizytówka cechuje się nowoczesnością i elegancją oraz prostotą. Może posłużyć wielu branżom ze względu na swoją uniwersalność i oryginalność. Inne jej zalety to:

  • innowacyjność,
  • minimalistyczny, nieprzeładowany zbędnymi szczegółami styl,
  • prosta, przejrzysta grafika,
  • jasny, sugestywny przekaz reklamowy.

Wizytówka to gadżet promocyjny, który zawsze warto mieć przy sobie poza siedzibą firmy, an przykład jadąc do klienta czy spotykać się z nim w innym miejscu niz placówka firmy. Ponadto sztuki powinny być udostępnione w widocznym miejscu w biurze. Zawarte na nich, podobnie jak w tym szablonie, dane kontaktowe, takie jak numer telefonu, ale także adres e- mail i adres strony www, pozwolą na wygodny i szybki kontakt.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W034052015
Rozmiar: 
90x50mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki