Ciemna wizytówka dla salonu kosmetycznego lub kosmetyczki z miejscami na pieczątki

wizytówka kosmetyczna ze zdjęciem
wizytówka dla kosmetyczki czarna
czarna wizytówka na pieczątki

Opis projektu

W dobie internetu, a więc i niezwykle łatwego dostępu do niemal wszystkich informacji, wizytówki wciąż pozostają niezwykle ważnym elementem prowadzenia biznesu. Jako narzędzie promocji stosowane są w wielu branżach, również w kosmetycznej. Z uwagi na swoje poręczne rozmiary oraz przyciągający wzrok design, pomagają w docieraniu do potencjalnych klientów i utrzymywaniu kontaktu z obecnymi. To właśnie firmom z branży beauty, a konkretnie salonom kosmetycznym i kosmetyczkom, proponujemy przedstawiony tu wzór ciemnej karty wizytowej.

Spójny, elegancki i niezwykle czytelny - projekt ciemnej wizytówki to odpowiedź na potrzeby wymagających klientów z branży kosmetycznej. Z myślą o nich, stworzyliśmy nietuzinkowy wzór, który przykuwa wzrok i zapada w pamięci. Na przodzie widoczna jest twarz kobiety z wykonanym starannie makijażem i efektowną stylizacją paznokci. Czarne, minimalistyczne tło nadaje całości gustownego i schludnego wyrazu. Czerwone akcenty w napisach świetnie korespondują z kolorem manicure i szminki na grafice. Dobrze czytelny projekt zawiera nazwę salonu, dane adresowe, numer telefonu oraz adres e-mail. Na odwrocie znaleźć można z kolei rozwiązanie stosowane w wielu salonach kosmetycznych - miejsce na pieczątki zbierane przez klientki. Po zgromadzeniu wymaganej liczby pieczątek, przysługuje im zniżka na kolejny zabieg u kosmetyczki. Obok kółek na pieczątki wyjaśnione zostały zasady akcji promocyjnych w salonie. Na końcu widnieje też adres fanpage`a firmy wraz zaproszeniem do skorzystania z jej usług.

Ciemna wizytówka dla salonu kosmetycznego lub kosmetyczki to świetne narzędzie promocyjne, które warto eksponować w poczekalni i w pobliżu kasy. Dzięki uniwersalnemu charakterowi szablonu z miejscem na pieczątki, możemy dopasować jego wygląd i treść do indywidualnych potrzeb klienta. Karty wizytowe nie tylko starannie projektujemy, dbając o oryginalną grafikę i umiejętne wkomponowanie treści, ale i drukujemy na wysokiej jakości papierze.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W176062017
Rozmiar: 
90x50mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

5
Average: 5 (1 vote)
Wizytówki