Projekt wizytówki dla firmy transportowej, przewożącej osoby busami

wizytówka przewóz osób
projekt wizytówki transportowej
wizytówka z busem przewóz osób

Opis projektu

Starannie zaprojektowana i wykonana z dbałością wizytówka to nieodłączne narzędzie marketingowe dla firm z wielu branż. W przypadku branży transportowej, a konkretnie przewozu osób busami, bilet wizytowy niezbędny jest w kontaktach z potencjalnymi klientami - pasażerami indywidualnymi czy grupowymi. W dotarciu do nich doskonale sprawdzi się nowoczesny i oryginalny szablon, który warto eksponować w samochodach firmy, jej siedzibie oraz innych miejscach styku marki z klientami.

Przedstawiona tu wizytówka dla firmy oferującej przewozy osób busami to niebanalny projekt, który sprosta oczekiwaniom wymagających klientów. Na przodzie wzoru umieściliśmy zdjęcie Volkswagena Transportera w odcieniach szarości na kontrastującym kolorowym tle. Poza pojazdem, wzór zawiera też czytelne napisy - nazwę i hasło firmy, jej numer telefonu, adres siedziby oraz adres e-mail. Na odwrocie nie mogło zabraknąć z kolei szczegółowych, choć przedstawionych treściwie, informacji o ofercie - w tym przypadku są to kompleksowe przewozy pasażerskie krajowe i zagraniczne. Dodatkową zachętę stanowią wyeksponowane wyróżniki firmy, czyli profesjonalna obsługa i gwarancja satysfakcji. Na dole widnieje też zaproszenie do zapoznania się z opiniami dotychczasowych klientów, jakie znaleźć można na firmowym fanpage`u przewoźnika.

Ciekawa kolorystyka, wysokiej jakości zdjęcie w tle i doskonała przejrzystość wizytówki dla firmy transportowej to nie wszystko. By w pełni sprostać naszym klientom, oferujemy im możliwość dopasowania wyglądu i treści karty wizytowej do indywidualnych potrzeb przewoźnika. Personalizacja wzoru nadaje mu wyjątkowo uniwersalny charakter. W ramach usługi, zapewniamy projekt i wydruk spójnej tematycznie karty wizytowej na wysokiej jakości papierze kredowym.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W178072018
Materiał: 
kreda mat, 350 g
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

5
Average: 5 (1 vote)
Wizytówki