Karta dań dla restauracji, projekt w eleganckim nowoczesnym stylu graficznym

karta menu projekt
wzór karta dań restauracja
projekt druk karta dań restauracja
projekt karty dań
projekt karty dań

Opis projektu

Projekt graficzny karty dań dla restauracji

Nowoczesny projekt graficzny eleganckiej i niebanalnej karty dań dla restauracji serwującej zarówno kuchnię tradycyjną jak i wegetariańską czy wegańską. Projekt szablonu składa się ze strony tytułowej oraz wewnętrznej karty zawierającej propozycje poszczególnych dań oraz ich ceny, a także zdjęcia prezentujące lokal i informacje na jego temat. Szczególne walory karty dań to:

  • prostota i przejrzystość formy dzięki czemu sprawdzi się w większości lokali,
  • nowoczesność i ponadczasowość, która gwarantuje dopasowanie do trendów,
  • gustowna grafika, elegancka w swoje formie,
  • minimalistyczna forma bez zbędnych elementów zaburzających odbiór.

Menu z daniami dla gastronomii

Zewnętrzna część menu jest utrzymana w ciemnym kolorze z niewielkimi akcentami złota i bieli. Delikatna grafika prezentuje się stylowo i oryginalnie. Na pierwszej stronie znajduje się miejsce na nazwę restauracji i inne informacje związane z tym miejscem, ważne z punktu widzenia klienta. Frontowa część okładki pozbawiona jest zbędnych szczegółów przez co prezentuje się niezwykle stylowo. Nasuwa to skojarzenie z elegancją i szykiem miejsca, w którym można spożyć smaczny posiłek.

W środkowej części karty menu, znajduje się nie tylko menu z podziałem na poszczególne typy dań, ale także można znaleźć kilka ciekawych informacji na przykład o restauracji, jej historii, misji oraz specjalnościach szefa kuchni. Oczy klientów cieszą także piękne fotografie tematyczne wnętrz restauracyjnych. Całość projektu karty menu może być dowolnie dostosowana zarówno pod względem graficznym jak i układu i organizacji grup dań oraz samych dań.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
MA4005082015
Rozmiar: 
A4
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
4, 8, 12 lub 16 stron
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

5
Average: 5 (1 vote)
Karty menu