Czarno złoty voucher kosmetyczny w stylu glamour dla gabinetu kosmetycznego

voucher podarunkowy kosmetyczny
szablon voucher
projekt graficzny voucher

Opis projektu

Karta podarunkowa dla salonu kosmetycznego, która zachwyci Twoich klientów

Gustowny voucher podarunkowy w stylu glamour to doskonała propozycja narzędzia promocyjnego dla salonu kosmetycznego, wizażu, stylizacji paznokci czy fryzjera. Projekt cechuje się elegancją i niepowtarzalnym charakterem. Grafika charakteryzuje się wieloma walorami, a główne z nich to:

  • innowacyjność, której nigdzie indziej nie spotkasz, a która wyróżni twój salon kosmetyczny
  • ciekawe połączenie kolorystyczne, czerń z wzorkiem oraz metaliczne złote elementy,
  • prosta forma, która jest ponadczasowa dzięki czemu zamówione w większej ilości vouchery szybko nie stracą na aktualności,
  • wyrazisty przekaz graficzny, z tematycznym zdjęciem pięknej kobiety, który fantastycznie sprawdzi się jako narzędzie marketingowe.

Styl glamour na grafice do podkreślenia materiałów reklamowych w tym voucherów dla branży kosmetycznej

Swoją skuteczność reklamową voucher zawdzięcza między innymi fotografii tematycznej, które jest jednym z głównych motywów graficznych. Kiedy wzrok pada na projekt, od razu skierowany zostaje na piękną, zadbaną i wystylizowana kobietę, której każdy element wizerunku jest dopracowany. To wyraźnie sugeruje klientkom, że będą w pełni zadowolone z efektów zabiegów, jakie proponowane są w salonie.

Inne ważne elementy szablonu to napis z wykorzystaniem imitujący złoty kolor gradient, który znajduje się na fontach, a także dane teleadresowe firmy, umieszczone na odwrocie. W jaki sposób można wykorzystać vouchery podarunkowe w promocji firmy? Z pewnością warto je mieć w stałej ofercie salonu, ponieważ mogą stanowić doskonały pomysł na okazjonalny prezent dla bliskiej osoby. Kolejny sposób zastosowania vouchera to nagroda w konkursie na fanpage’u na portalu społecznościowym lub podarunek dla stałej, lojalnej klientki.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL048052018
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Karty upominkowe