Elegancki, nowoczesny voucher podarunkowy dla salonu kosmetycznego, gotowy wzór graficzny

voucher salon kosmetyczny
wzór elegancki voucher kosmetyczny
projekt graficzny voucher gabinet urody

Opis projektu

Elegancki voucher podarunkowy w kobiecej stylistyce, to doskonała propozycja dla salonu kosmetycznego, świadczącego usługi w zakresie pielęgnacji twarzy, makijażu czy stylizacji paznokci. Grafika została dobrana w taki sposób, by bardzo dobrze harmonizować branżą beauty.

Jakie jej elementy szczególnie podkreślają urodowy charakter firmy, która ma być promowana? Są to

  • kolorystyka w odcieniach wyrazistego różu,
  • sugestywne zdjęcie tematyczne,
  • ozdobna złota czcionka.

Zdjęcie tematyczne użyte do stworzenia projektu przedstawia zadbaną i piękną, a także zrelaksować kobietę. Ma ona profesjonalnie wykonany makijaż, który sprawi, że prezentuje się naprawdę atrakcyjnie. Inne elementy zdjęcia to kwiaty, a także mniejsze wstawki pokazujące wystylizowane paznokcie oraz zabieg pielęgnacji stóp. Cały ten obraz działa na podświadomość klientów, przynosząc skojarzenia z zabiegami, które nie tylko pozytywnie wpływają na urodę ale także na samopoczucie psychiczne.

Oczywiście voucher zawiera również wszystkie niezbędne w takim formacie elementy, takie jak miejsce do wpisania posiadacza bonu podarunkowego oraz jego wartości. Nie zabrakło tutaj również logo firmowego, które odgrywa bardzo ważną rolę w identyfikacji wizualnej każdego biznesu. Dodatkowo przewidziano miejsce na dane kontaktowe i adresowe placówki.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUBL046122017
Rozmiar: 
DL (210x99 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

5
Average: 5 (1 vote)
Karty upominkowe