Projekt eleganckiego vouchera podarunkowego w złoto-czarnej marmurkowej grafice

wzór voucher marmurkowe tło
elegancki marmurkowy voucher
bardzo elegancki voucher podarunkowy

Opis projektu

Elegancki czarny voucher podarunkowy

Elegancki voucher podarunkowy to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Z myślą o nich przygotowaliśmy uniwersalny wzór złoto-czarnego bonu podarunkowego dla różnych branż. Przedstawiony tu bon doskonale sprawdzi się zarówno jako nagroda w konkursie na fanpage`u, miły gest wobec stałych klientów czy zachęta do ponownego skorzystania z naszej oferty. Klienci salonów kosmetycznych, fryzjerskich, gabinetów SPA i innych firm z branży beauty i nie tylko mogą też wykorzystać praktyczny voucher jako prezent urodzinowy czy świąteczny dla bliskiej osoby.

Voucher z czarnym marmurem w tle

Nietuzinkowy wzór to propozycja skierowana do klientów ceniących gustowne i subtelne rozwiązania. Na jego przedniej stronie umieściliśmy minimalistyczny motyw prostokąta ze zlokalizowanym centralnie napisem „voucher podarunkowy”. Całość utrzymana jest w czarno-złotej grafice w modnym, marmurkowym stylu. Dzięki temu udało nam się uzyskać wyjątkowy efekt o minimalistycznym, a jednocześnie ponadczasowym charakterze. Przestrzeń na odwrocie wzoru podzielona została na dwie części. Na lewej, czarnej, widnieje miejsce na imię i nazwisko posiadacza bonu oraz wartość lub usługę nim objętą. Pod spodem umieszczone zostały też warunki wykorzystania vouchera i data jego wystawienia. Z kolei po prawe, złotej stronie wyeksponowane są w czytelny sposób dane firmy- jej nazwa, adres, numer telefonu, adres strony internetowej oraz adres firmowego fanpage`a.

Karta podarunkowa do promocji towarów lub usług

Czarno-złoty voucher z marmurkową grafiką to świetna forma promocji dla sklepów i punktów usługowych z wielu różnych branż. Idealnie wpisze się zwłaszcza w stylistykę firm z branży beauty, choć nie tylko. Z powodzeniem wzór bonu wykorzystać też mogą klienci prowadzący działalność wnętrzarską, biżuteryjną czy odzieżową. By w pełni dopasować się do charakteru ich biznesu, oferujemy swobodne dostosowanie wzoru bonu pod względem umieszczonej na nim treści. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy czarno-złoty elegancki bon podarunkowy na papierze kredowym o wysokiej jakości.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL057122018
Materiał: 
papier kreda mat 350g
Rozmiar: 
DL 99x210mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Karty upominkowe