Gotowy voucher podarunkowy w grafitowej grafice dla salony fryzjerskiego lub salonu kosmetycznego

gotowy voucher kosmetyczny
voucher fryzjerski kosmetyczny
gotowy projekt voucher kosmetyczny fryzjerski

Opis projektu

Propozycja projektu grafitowego vouchera dla fryzjerów

Gotowy voucher podarunkowy to świetna propozycja dla tych klientów, którzy cenią ponadczasowe i nowoczesne zarazem rozwiązania. Harmonijne połączenie prostoty i elegancji zaowocowało stworzeniem szablonu, który docenią prawdziwi esteci. Szczególnie doskonale wzór bonu podarunkowego sprawdzi się jako narzędzie promocyjne w salonie fryzjerskim lub kosmetycznym. Z powodzeniem użyty może być w formie nagrody w konkursie na fanpage`u, podziękowania wobec stałych klientów czy zachęty do ponownego skorzystania z oferty gabinetu.

Jedyny w swoim rodzaju szablon zaprojektowany został z dbałością o najmniejsze detale. Wszystko po to, by osiągnąć maksymalny poziom estetyki – tak ważnej w całej branży beauty. Grafitowa kolorystyka, przełamana wymownymi akcentami w bieli i czerwieni świetnie wpisuje się w styl glamour. Na przedniej stronie wzoru, w jego prawej części, umieściliśmy wysokiej jakości zdjęcie. Widać na nim kobietę z lśniącymi włosami i zadbanymi paznokciami. Motyw kobiecej twarzy został ponownie wykorzystany jako cień na szarym tle. W punkcie centralnym znajduje się natomiast napis „voucher podarunkowy”, imitujący pismo odręczne. Pod jego spodem, w lewym rogu, znalazło się miejsce na nazwę salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego. Całość urozmaica czerwona linia, korespondująca z kolorem paznokci modelki. Na odwrocie szablonu ponownie wykorzystane zostało zdjęcie kobiety – podobnie jak wcześniej stanowi ona tło. Pozwoliło to na wyeksponowanie kluczowych informacji. Po lewej stronie widnieje miejsce na imię i nazwisko posiadacza bonu, wartość lub usługę nim objętą oraz datę jego wystawienia. Miejsce pod spodem przeznaczone jest warunki skorzystania z bonu. Po prawej wyeksponowane zostały dane firmy – jej nazwa, adres, numer telefonu oraz godziny otwarcia.

Estetyczny i nowoczesny wzór bonu fryzjersko-kosmetycznego

Estetyczny grafitowy wzór bonu podarunkowego z motywem lśniących włosów i zadbanych paznokci to doskonałe narzędzie promocji dla firm z branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Gotowy szablon o wymiarach 210 mm x 99 mm sprosta potrzebom gabinetów oferujących różnorodne zabiegi na włosy lub stylizację paznokci. W celu idealnego dopasowania się do charakteru ich biznesu, zapewniamy możliwość edycji wzoru bonu pod względem treści i rozmieszczenia poszczególnych elementów graficznych. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy nowoczesny bon podarunkowy na papierze kredowym o wysokiej jakości.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL061082019
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Karty upominkowe