Gotowy wzór Bonu podarunkowego kosmetycznego w kolorze fioletowym

gotowy bon podarunkowy kosmetyczny
szablon bony kosmetycznego
bon kosmetyczny podarunkowy

Opis projektu

Gotowy wzór kosmetycznego bonu podarunkowego

Bogatą ofertę materiałów reklamowych dla branży beauty uzupełniamy projektem bonu podarunkowego. Gotowy wzór utrzymany został w kolorystyce ciemnego fioletu, nasuwającego skojarzenia z subtelnym szykiem. Oryginalny szablon powstał z myślą o firmach kosmetycznych, specjalizujących się w zabiegach upiększających na twarz i ciało. Zaprezentowany voucher z powodzeniem pełnić będzie rolę narzędzia promocyjnego. Można wykorzystać go w formie nagrody w konkursie na firmowym fanpage`u, podziękowania wobec stałych klientów czy zachęty do ponownego skorzystania z bogatej oferty specjalisty. Będzie on także doskonałym pomysłem na urodzinowy lub świąteczny dla bliskiej osoby. Obdarowana nim osoba może umówić w gabinecie dowolny zabieg, taki jak pielęgnacja twarzy, depilacja czy masaż.

Fioletowy bon podarunkowy z kwiatowym motywem

Ciemny fiolet bonu podarunkowego doskonale równoważą białe i złote akcenty. Tym jednak, co przykuwa wzrok w pierwszej kolejności, jest wysokiej jakości zdjęcie. Przedstawia ono kobietę z lśniącymi włosami, nienagannym makijażem i starannie wystylizowanymi paznokciami. Wymowna grafika wysyła do potencjalnych klientów sygnał o jakości zabiegów wykonywanych w salonie. Pierwsza strona bonu, poza sugestywnym zdjęciem, zawiera także logo salonu, umieszczony pod nim napis „voucher podarunkowy” i hasło reklamowe. Całość opatrzona została kwiatową grafiką. Na odwrocie powtórzony został motyw fioletowego tła i przechodzącego przez jego środek pasemka. Pod napisem „voucher podarunkowy” znalazła się przestrzeń do wypisania danych posiadacza bonu. Należą do nich jego imię i nazwisko oraz wartość zabiegu, z którego może skorzystać. Poniżej znajdują się warunki skorzystania z vouchera, w tym prośba o wcześniejszą rezerwację wizyty i data ważności vouchera. Na dole wpisać można datę wystawienia bonu. Obok widoczne są natomiast: logo, adres gabinetu, numer kontaktowy i godziny otwarcia.

Uniwersalny bon podarunkowy dla kosmetyczki

Subtelny i czytelny szablon karty jest jednocześnie niezwykle uniwersalny. Zaproponowany przez nas fioletowy voucher podarunkowy to idealna forma promocji różnych salonów kosmetycznych. By w pełni dopasować się do charakteru ich działalności, umożliwiamy swobodne dostosowanie wzoru o wymiarach 99x210 mm pod względem umieszczonej na nim treści i elementów graficznych. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy bon podarunkowy z tematyczną fotografią i kwiatową grafiką na papierze kredowym o wysokiej jakości.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL067112019
Rozmiar: 
DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Karty upominkowe