Marmurkowo-złoty projekt vouchera podarunkowego firmowego dla stylistki rzęs

voucher dla stylistki rzęs
voucher podarunkowy projekt stylizacja rzęs
voucher marmur złoto stylizacja rzęs

Opis projektu

Firmowy bon podarunkowy dla stylistki rzęs

Gotowy bon upominkowy dla stylistki rzęs to doskonała propozycja dla tych firm, które poszukują skutecznych narzędzi marketingowych. Nowoczesny projekt z powodzeniem łączy w sobie kobiecą stylistykę i czytelne rozwiązania graficzne. Całość okraszona została modnym marmurkowym wzorem, idealnie wpisującym się w aktualne trendy. Złote dodatki dodają projektowi vouchera podarunkowego eleganckiego wyrazu. Szczególnie świetnie zaprezentowany tu wzór bonu podarunkowego sprawdzi się w salonie stylizacji rzęs. Może być w nim użyty zarówno w formie nagrody w konkursie na fanpage`u, podziękowania wobec stałych klientek czy ich zachęty do ponownego skorzystania z wybranego zabiegu. W bogatej ofercie salonów stylizacji rzęs panie znaleźć mogą między innymi hennę, przedłużanie i zagęszczanie czy makijaż permanentny.

Złoty voucher podarunkowy z marmurkowym wzorem

Zaprezentowany tu wzór wyróżnia się minimalistycznym, a dzięki temu wyjątkowo czytelnym designem. Kobieca stylistyka, uzyskana przez marmurkowy wzór i złote akcenty, idealnie wpisuje się w charakter branży urodowej. Pierwsza strona projektu w całości pokryta jest wspomnianym już wzorem modnego marmuru. Idealnie kontrastuje z nim złota ramka, wewnątrz której umieściliśmy napis „voucher podarunkowy”. Po prawej stronie, na złotym przetarciu, znalazła się natomiast grafika z idealnie wykonaną oprawą oka. Nawiązuje ona do charakteru działalności stylistki rzęs. Na odwrocie wykorzystaliśmy ponownie marmurkowy motyw i złote obramowanie. Tym razem w jego wnętrzu znalazła się przestrzeń do wypisania bonu podarunkowego. W specjalnych polach umieszczone mogą być dane posiadacza bonu – jego imię i nazwisko oraz nazwa lub wartość zabiegu, z którego może skorzystać. Poniżej widnieje miejsce na datę wystawienia vouchera. Po prawej stronie znalazły się natomiast informacje o stylistce rzęs – jej imię i nazwisko oraz o gabinecie – jego adres, numer kontaktowy i profil na FB. Tuż poniżej znalazły się warunki skorzystania z bonu, w tym prośba o wcześniejsze umówienie wizyty. Określona została także ważność vouchera. W prawym dolnym rogu powtórzyliśmy charakterystyczne złote przetarcie.

Uniwersalny bon upominkowy na stylizację rzęs

Marmurkowy wzór bonu upominkowego na stylizację rzęs to świetne narzędzie promocji gabinetów kosmetycznych specjalizujących się w oprawie oka. Uniwersalny szablon ze złotymi akcentami może być swobodnie edytowany – zarówno pod względem treści, jak rozmieszczenia poszczególnych elementów graficznych. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy kobiecy bon do wypisania na papierze kredowym o wysokiej jakości. Gotowy szablon kosmetycznej karty upominkowej dostępny jest w praktycznym formacie DL (210x99 mm).

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL069112019
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Karty upominkowe