Projekt vouchera podarunkowego z marmurkowym tłem oraz złotymi i czarnymi liśćmi

voucher czerń złoto marmur
ekskluzywny voucher
wzór voucher czerń marmur złoto

Opis projektu

Gotowy voucher podarunkowy dla branży beauty

Do bogatej oferty voucherów podarunkowych dołączył kolejny starannie zaprojektowany wzór. Przedstawiona tu propozycja skierowana jest do przedstawicieli branży beauty, a w szczególności do salonów kosmetycznych. Uniwersalny charakter szablonu pozwala jednak na jego swobodne wykorzystanie również w innych firmach, nie tylko tych związanych z urodą. Gotowy bon idealnie łączy ponadczasową klasykę z nowoczesnym wzornictwem, tworząc przy tym wyjątkowo eleganckie zestawienie. Modne marmurkowe tło doskonale uzupełniają złote i czarne akcenty roślinne. Tak udany wzór znajdzie zastosowanie zarówno jako nagroda konkursie na fanpage`u, miły gest wobec stałych klientów czy zachęta do ponownego skorzystania z oferty gabinetu.
Może być on również sprzedawany jako forma prezentu urodzinowego czy świątecznego dla bliskiej osoby. Voucher, opiewający na dowolną kwotę, można wykorzystać na dowolny zabieg z zakresu pielęgnacji ciała, twarzy, rąk i stóp.

Gustowny wzór bonu podarunkowego

Zaprezentowany wzór przypadnie do gustu miłośnikom elegancji. Ich wzrok przykuje dzięki oryginalnym elementom graficznym, świetnie wpisującym się w aktualne trendy graficzne. Wyróżnikiem szablonu jest wyrazisty motyw biało-czarnego marmuru, który został zastosowany w tle projektu. Doskonale współgra on ze złotymi akcentami w formie liści. Na przedniej stronie bonu wykorzystany został czarny prostokąt w złotym obramowaniu, w środku którego znalazł się napis „voucher”. Subtelności nadaje mu charakterystyczna czcionka imitująca pismo odręczne. Przestrzeń na odwrocie przeznaczona jest na wypisanie danych – na górze widnieją dane kosmetyczki wraz z nazwą jej salonu. Poniżej, w powtórzonym czarnym bloku, wpisać można dane właściciela bonu podarunkowego: jego imię i nazwisko, wartość lub nazwę zabiegu oraz datę wystawienia bonu. Podana została także informacja o ważności vouchera podarunkowego oraz konieczności wcześniejszego umówienia wizyty. Projekt zamykają umieszczone pod spodem numer kontaktowy i adres gabinetu.

Personalizowany voucher dla kosmetyczek

Gustowny wzór bonu podarunkowego stanowi doskonałe narzędzie promocji firm z branży beauty – a w szczególności gabinetów kosmetycznych. Gotowy szablon do wypisania dostępny jest w formacie DL (210x99 mm). Może być swobodnie edytowany pod względem treści i rozmieszczenia poszczególnych elementów graficznych. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy nowoczesny bon podarunkowy na papierze kredowym o wysokiej jakości.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL074122019
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Karty upominkowe