Voucher podarunkowy dla makijażystki z grafika palety cieni

voucher podarunkowy dla makijażystki
karta podarunkowa makijaż
bon podarunkowy makijaż

Opis projektu

Grafika palety cieni jako voucher podarunkowy

Paleta cieni stanowi jeden z kluczowych atrybutów każdej makijażystki. Bogaty wybór kolorów pozwala tworzyć niepowtarzalną oprawę oczu – zarówno na specjalne okazje, jak i na co dzień. Z myślą o profesjonalistkach, zajmujących się wykonywaniem makijażu, powstał przedstawiony tu szablon bonu podarunkowego. Doskonale sprawdzi się on jako narzędzie promocji usług. Wykorzystać go można jako nagrodę w konkursie na fanpage`u, miły gest wobec stałych klientów czy zachętę do ponownego skorzystania z oferty salonu. Może być on też sprzedawany jako forma prezentu urodzinowego czy świątecznego dla bliskiej osoby.

Zaproś nowe klientki do skorzystania z usług makijażystki dzięki stylowemu voucherowi

Pierwsze skojarzenie z pracą makijażystki? Profesjonalna paleta cieni, z pomocą której powstaje trwały i estetyczny makijaż na rozmaite okazje. Jej motyw wykorzystaliśmy przy tworzeniu zaprezentowanego tu wzoru. Na czarnym, eleganckim tle, umieściliśmy paletę cieni, z jakiej w swojej pracy korzystają makijażystki. Utrzymana jest ona w kolorystyce pudrowych róży i ciepłych beżów. Automatycznie nasuwa więc skojarzenia z usługami świadczonymi przez salon. Minimalistyczną grafikę opatrzyliśmy napisem „voucher podarunkowy”, wykonanym w stylistyce pisma odręcznego. Ciekawy efekt udało nam się osiągnąć powtórzenie napisu w tle. Cały projekt doskonale równoważy przestrzeń na odwrocie. Ta utrzymana została w biało-szarej kolorystyce, z motywem charakterystycznej siateczki. Po lewej stronie znalazło się miejsce do wypisania wartości vouchera, danych jego posiadacza oraz daty wystawienia. Pod spodem umieszczona została natomiast prośba o wcześniejszą rezerwację wizyty oraz informacja o ważności vouchera. Obok widoczne są natomiast nazwa salonu makijażu i jego dane kontaktowe.

Niebanalny szablon z paletą cieni to idealne narzędzie promocji każdego salonu makijażu. Gotowy szablon do wypisania dostępny jest w formacie DL (210x99 mm). Może być swobodnie edytowany pod względem treści i rozmieszczenia poszczególnych elementów graficznych. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy nowoczesny bon podarunkowy na papierze kredowym o wysokiej jakości. Świetnym uzupełnieniem identyfikacji salonu będzie dostępna w naszej ofercie wizytówka dla makijażystki.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL062102019
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Karty upominkowe