Projekt ulotki dla firmy zajmującej się pracami na wysokościach, czyszczeniem dachów, myciem elewacji

ulotka prace na wysokościach
ulotka projekt mycie dachów
wzór ulotki czyszczenie elewacji

Opis projektu

Ulotka dla firmy zajmującej się pracami na wysokościach

Ulotka reklamowa to doskonałe narzędzie, służące przedstawieniu szczegółowej oferty firm z wielu branż. Po broszury chętnie sięgają choćby specjaliści od prac na wysokościach, z myślą o których powstał kolejny wzór w naszej ofercie. Nowoczesny projekt zachwyca wysokiej jakości tematyczną fotografią i nietuzinkowym układem treści. Całość przedstawia się wyjątkowo czytelnie, co ułatwi potencjalnym klientom wyszukiwanie interesujących ich usług.

Składana ulotka reklamowa z wypisanymi usługami

Frontowa strona ulotki podzielona została na trzy części. Na górze znajduje się tło z grafiką czarnych dachówek. Na niej znalazł się czerwony prostokąt z zapisaną na biało nazwą firmy i jej hasłem reklamowym. Pod nimi umieściliśmy wysokiej jakości zdjęcie, na którym widać pracownika firmy podczas wykonywania prac na wysokości. Na czerwonym pasku wypisane zostały: adres firmy na FB, adres e-mail oraz numer telefonu. Obok nich widnieje znak „+” w dymku, który ma zachęcić potencjalnych klientów do kontaktu z firmą. Po rozłożeniu 4-stronicowej ulotki możemy zobaczyć ciekawy układ treści. Na tle z grafiką wspomnianych już dachówek umieściliśmy wprowadzający tekst o firmie. Zajmuje on przestrzeń na górze obu stron. Pod spodem widoczne są trzy tematyczne zdjęcia, a także nakładające się na nie czerwone bloki tekstowe. W nich wypisane są poszczególne elementy oferty firmy – przykładowo renowacja dachów, renowacja elewacji i wycinka drzew. Wzór dachówki powielony został również na odwrocie składanej na pół ulotki. Czerwony prostokąt zastąpił biały kwadrat z nazwą firmy. Poniżej znajduje się zachęta do kontaktu z firmą oraz niezbędne dane, w tym adres siedziby, numer telefonu i adres e-mail. Obok nich znalazły się czerwone ikonki z pinezką na mapie, słuchawką telefonu i kopertą. Przykładowe realizacje firmy zobaczyć można pod umieszczonym poniżej adresem FB.

Firmowa składana ulotka z możliwością swobodnej edycji

Nieszablonowy układ treści, wysokiej jakości fotografie i przykuwająca wzrok kolorystyka. Tak oto powstała składana na pół ulotka z wypisaną czytelnie ofertą firmy specjalizującej się w pracach na wysokościach. Dodatkowym atutem jest możliwość swobodnej edycji gotowego szablonu w formacie DL (99x210 mm) – zarówno pod względem rozmieszczenia poszczególnych elementów, jak i zawartych treści.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
U2DL105032020
Rozmiar: 
DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
4
Rodzaj składania: 
na pół
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Ulotki