Projekt nietypowej ulotki kosmetycznej z czarnym pikowanym skórzanym tłem

ulotka z cennikiem projekt kosmetyczny
ulotka dla salonu beauty
ulotka kosmetyczna z cennikiem i promocjami

Opis projektu

Gotowy projekt eleganckiej ulotki dla branży beauty

Szeroką gamę projektów ulotek wzbogacamy o kolejną pozycję dla salonów kosmetycznych. Zaprezentowany tu wzór to świetne rozwiązanie dla miłośników ponadczasowej elegancji. Zaprojektowany z dbałością o detale szablon doskonale dopasowuje się do charakteru działalności, w których kluczową rolę odgrywa piękno i estetyka. Oferowana ulotka sprawdzi się dzięki temu jako narzędzie do promowania takich usług, jak zabiegi na ciało, manicure i pedicure czy stylizacja brwi i rzęs. Z powodzeniem można eksponować ją zarówno w samym salonie kosmetycznym, wręczać klientkom gabinetu lub przechodniom w jego pobliżu, jak również wykorzystywać podczas wydarzeń branżowych.

Kosmetyczna ulotka z ponadczasowym pikowaniem

Szyk i klasa wyróżniają ten gotowy szablon ulotki na tle innych. Wzrok odbiorcy błyskawicznie przykuwa nietuzinkowy motyw czarnej pikowanej skóry, który został zastosowany w tle projektu. Idealne współgra on ze złotymi akcentami w postaci napisów i okrągłych pól do wpisania rabatu. Budzący skojarzenia z luksusem projekt sugeruje wysoką jakość usług, z których skorzystać mogą klientki salonu. Na przedniej stronie ulotki uwagę zwraca umieszczone na niej wysokiej jakości zdjęcie. Grafika przedstawia zjawiskową kobietę, z wieczorowym makijażem i błyszczącą stylizacją paznokci. Na pikowanym tle zlokalizowane zostały napisy: salon kosmetyczny, jego pełna nazwa, adres oraz numer kontaktowy. Pod spodem widnieje link do profilu na FB, gdzie klientki mogą zapoznać się z pełną ofertą salonu i zobaczyć realizowane przez niego usługi. Widoczne jest także okrągłe pole z informacją o zniżce dla posiadaczy ulotki. Na odwrocie powtórzono motyw pikowanej skóry, na której wyszczególniono ofertę salonu. Zabiegi, podzielone na kategorie, opatrzone zostały opisami i cenami. Powtórzono także informację o promocyjnej cenie pierwszego zabiegu. Na dole, tak jak na poprzedniej stronie, znaleźć można link do FB salonu.

Personalizowana ulotka dla salonu kosmetycznego

Dwustronną ulotkę kosmetyczną w rozmiarze 99x210 mm projektujemy i drukujemy na papierze kredowym o wysokiej jakości. Aby jak najlepiej dopasować się do wizerunku salonu kosmetycznego proponujemy swobodną personalizację wzoru pod względem rozmieszczenia elementów i zawartej treści. Doskonałym uzupełnieniem identyfikacji salonu będą voucher lub wizytówka z pikowaniem, dostępne w naszej ofercie gotowych wzorów.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
UDL100012020
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
2
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Ulotki