Projekt ulotki dla firmy zajmującej się usługami remontowo-budowlanymi

ulotka firmowa usługi remontowe
wzór ulotki remonty
wzór ulotki prace remontowe usługowe

Opis projektu

Dynamiczny projekt ulotki dla firmy oferującej usługi w zakresie remontów oraz prac budowlanych. Szablon idealnie oddaje specyfikę branży, między innymi dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranej kolorystyki i zdjęcia tematycznego.

Połączenie granatu oraz żółci w postaci motywu miarki przydatnej podczas wykonywania remontów i tym podobnych prac, od razu pomaga zidentyfikować, z jaką branżą ma do czynienia klient. Do zwiększonej skuteczności reklamowej ulotki przyczynia się między innymi fotografia zawierająca dwa plany. Na pierwszym widoczny jest pracownik w stroju roboczym. Drugi plan to zaś pięknie wyremontowane mieszkanie. Wszystkie te elementy na raz pozwalają budować w umyśle klienta skojarzenia z profesjonalnym, solidnym i rzetelnym działaniem oraz idealnym jego wynikiem.

Dodatkowo ulotka wyróżnia się takimi elementami, jak:

  • wyrazistość,
  • oryginalność,
  • doskonałe wykorzystanie przestrzeni,
  • spójna kompozycja.

Pierwsza strona projektu ulotki pod zdjęciem zawiera nazwę firmy i numer kontaktowy. Warto zwrócić tu uwagę na ciekawy pomysł graficzny dla czcionki. Na odwrocie powtórzono motyw zdjęcia tematycznego oraz wykorzystano miejsca na umiejscowienie zsyntezowanych informacji o firmie. Symbol gwarancji jakości również dodaje szablonowi efektywności.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
UDL093102017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
2
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

5
Average: 5 (1 vote)
Ulotki