Składana ulotka kosmetyczna w ciemnych kolorach z cennikiem i danymi teleadresowymi, gotowy wzór

projekt ulotki kosmetycznej
wzór ulotki kosmetycznej
szablon ulotki kosmetycznej z cennikiem
fajna ulotka salon kosmetyczny
prosta ulotka z cennikiem

Opis projektu

Wykorzystanie ulotki jako narzędzia marketingowego

Kolejna propozycja to składana ulotka utrzymana w kolorystyce ciemnego fioletu, budzącego skojarzenia z kobiecym szykiem. Oryginalny projekt sprosta potrzebom i oczekiwaniom firm reprezentującym branżę beauty, w tym salonom kosmetycznym, oferującym rozmaite zabiegi upiększające na twarz i ciało. Przedstawiona tu ulotka kosmetyczna idealnie sprawdzi się jako skuteczne narzędzie promocyjne. Z powodzeniem wręczać ją można zarówno klientom salonu lub przechodniom w jego pobliżu, a nawet wykorzystać podczas imprez branżowych, takich jak targi kosmetyczne. Estetyczna ulotka zachwyca czytelną strukturą informacji na temat firmy i jej oferty. Stanowi dzięki temu spore udogodnienie dla potencjalnych klientów salonu, którzy chętniej umówią w nim wizytę.

Gotowy wzór fioletowej ulotki kosmetycznej

Stylowy fiolet składanej ulotki świetnie przełamują białe i złote akcenty. Wzrok przykuwa przede wszystkim wysokiej jakości zdjęcie, przedstawiające kobietę z lśniącymi włosami, nienagannym makijażem i starannie wystylizowanymi paznokciami. Tak wymowna grafika zachęca do zagłębienia się w ofertę salonu. Pierwsza strona trójdzielnej ulotki, poza wspomnianym zdjęciem, zawiera również miejsce na nazwę i hasło reklamowe firmy. Kolejne strony poświęcone są jej bogatej ofercie. Liczne zabiegi podzielono na kategorie, każdemu z nich towarzyszy cena. Czytelna całość ułatwia wyszukanie konkretnego zabiegu w treści ulotki. Ostatnia strona to miejsce poświęcone na kluczowe informacje o salonie. Pod jego logo, zaplanowana została przestrzeń na krótki opis firmy, dane do rezerwacji, lokalizację oraz godziny pracy.

Eleganckie zestawienie kolorystyczne trójdzielnej ulotki kosmetycznej sprawia, że na długo zapadnie w pamięci klientów salonu. Łącząc funkcję informacyjną i reklamową stanie się skutecznym elementem identyfikacji firm z branży beauty. Możliwe jest to dzięki swobodzie edycji poszczególnych elementów gotowego szablonu. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy stylową ulotkę na papierze kredowym o wysokiej jakości. Doskonałym jej uzupełnieniem będą skrócone ulotki, wizytówka lub voucher, dostępne w powiązanych produktach.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
U3DL095082019
Rozmiar: 
DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Rodzaj składania: 
C
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Ulotki