Gotowy wzór wizytówki z granatowym marmurem i elementami imitującymi złote nitki

wizytówka granatowy marmur złote kreski
wizytówka z marmurem
wizytówka imitacja złota na pieczątki

Opis projektu

W bogatej ofercie wzorów wizytówek znaleźć można również te, które sprostają upodobaniom miłośników aktualnych trendów. Jednym z nich jest szablon z granatowym motywem marmuru i elementami imitującymi złote nitki. Gotowy wzór doskonale wpisuje się w modne identyfikacje wizualne firm z branży kosmetycznej, w tym salonów fryzjerskich i kosmetycznych, choć nie tylko. Spójny i czytelny może być z powodzeniem eksponowany zarówno w siedzibie gabinetu, jak i podczas branżowych eventów czy spotkań o charakterze biznesowym.

Zapadający w pamięci wzór wizytówki to starannie zaprojektowana propozycja dla zwolenników nowoczesnego minimalizmu i ponadczasowej klasyki. Na przedniej stronie szablonu, w jej centralnym punkcie, umieszczony został grafitowo-niebieski prostokąt ze złotą obramówką. Przestrzeń w środku służy umieszczeniu kluczowych informacji o firmie – nazwy (zapisanej złotymi literami), a pod spodem adresu i numeru telefonu (zapisanych białymi literami). Przestrzeń wokół prostokąta wypełnia oryginalny marmurkowy wzór urozmaicony złotymi, geometrycznymi wstawkami w stylu jodełki, przechodzącymi od góry do dołu. Przestrzeń na odwrocie, co ciekawe, pełni rolę karty rabatowej. W złotych prostokątach wizytówki mogą być zaznaczane kolejne wizyty klienta w salonie. Ich określona liczba skutkować będzie atrakcyjnym rabatem na wykonanie usług. Pod spodem umieszczono adres strony internetowej firmy wraz z linkiem do jej fanpage`a. Ponownie wykorzystano też motyw jodełki – złote nitki przechodzą tym razem na białym tle. Gotowy szablon mimo swojej prostoty zachwyca spójnością i doskonałą czytelnością.

Zaprezentowana tu marmurkowa wizytówka ze złotymi akcentami dostępna jest w wymiarze 90x50 mm. By w pełni dostosować się do charakteru działalności klienta z branży beauty (i nie tylko), proponujemy swobodną personalizację wzoru pod względem rozmieszczenia elementów i zawartej treści. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy gotowy szablon na wysokiej jakości papierze kredowym. Świetnym dodatkiem do wzoru marmurkowej wizytówki może być
bliźniaczy voucher podarunkowy, dostępny w naszej ofercie.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W182082019
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

5
Average: 5 (1 vote)
Wizytówki