Projekt wizytówki dla biura nieruchomości ze zdjęciem w białych i czerwonych kolorach

projekt wizytówki dla biura nieruchomości
wizytówka nieruchomości
wizytówka sprzedaż mieszkań

Opis projektu

Gotowy projekt wizytówki dla biura nieruchomości

Zawód agenta nieruchomości, jak każdy inny, wymaga odpowiedniej reklamy. W branży tej szczególną rolę odgrywa zapadająca w pamięci wizytówka wręczana potencjalnym klientom. Z myślą o przedstawicielach biur nieruchomości powstał kolejny oryginalny projekt, który dołączył właśnie do naszej bogatej oferty gotowych wzorów. Szablon wizytówki zaprojektowany został z dbałością o detale, dzięki czemu z pewnością zachęci do skorzystania z usług firmy. Zastosowana w projekcie czerwień stymuluje do podjęcia szybkiej decyzji – w tym przypadku nawiązania kontaktu z agentem, pośredniczącym w sprzedaży, kupnie i wynajmie mieszkań, domów i lokali komercyjnych.

Biało-czerwona wizytówka dla agenta nieruchomości

Zapadająca w pamięć wizytówka to propozycja dla zwolenników modnego minimalizmu. Białą przestrzeń na przedniej stronie urozmaica czerwona bryła po boku. W centrum widoczna jest nazwa firmy z podpisem „biuro nieruchomości”, a pod nią najważniejsze informacje – imię agenta oraz adres działalności, numer kontaktowy oraz adres mailowy, oznaczone czerwonymi literami A, T i E. Ciekawymi elementami są podkreślająca tekst linia oraz cieniowanie z boku. Przestrzeń na odwrocie wypełnia wysokiej jakości zdjęcie, na którym widoczne jest wnętrze lokalu mieszkalnego. W prawym dolnym rogu widać czerwoną bryłę, analogiczną do tej z frontowej strony wizytówki. Całość dopełnia adres strony www, umiejscowiony na bordowym pasku. Spójny efekt udało się uzyskać dzięki zastosowaniu oszczędnej kolorystyki – białego tła, czerwonych akcentów geometrycznych i czarnych napisów. Całość zapewnia doskonałą czytelność informacji przedstawionej na udanym projekcie wizytówki.

Uniwersalna wizytówka reklamująca biuro nieruchomości

Uniwersalna biało-czerwona wizytówka z tematycznym zdjęciem dostępna jest w wymiarze 90x50 mm. By w pełni dostosować się do charakteru działalności klienta z branży nieruchomości, proponujemy swobodną personalizację czytelnego wzoru pod względem rozmieszczenia elementów i zawartej treści. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy gotowy szablon na wysokiej jakości papierze kredowym.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W008022020
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Wizytówki