Projekt wizytówki dla gabinetu fizjoterapii i masażu w turkusowych kolorach

wizytówka projekt fizjoterapia
projekt wizytówki rehabilitacja
nowoczesna turkusowa wizytówka

Opis projektu

Gotowa wizytówka dla fizjoterapeuty

Mimo dostępności wielu nowoczesnych kanałów informacyjnych, sporo firm wciąż korzysta z tradycyjnych wizytówek. Nie bez powodu – niewielkie kartoniki zapewniają błyskawiczny dostęp do kluczowych dla klienta informacji. Starannie zaprojektowane wizytówki spotkać można choćby w branży związanej ze zdrowiem, a dokładnie w gabinetach fizjoterapii i masażu. Z myślą o nich powstał kolejny gotowy wzór wizytówki, jaki dołączył do naszej bogatej oferty. Zaprezentowany tu projekt można eksponować zarówno w siedzibie gabinetu, w którym wykonywane są masaże lecznicze, jak i podczas branżowych eventów. Czytelny projekt z pewnością zachęci potencjalnych klientów do umawiania spotkań z fizjoterapeutą.

Turkusowa wizytówka promująca masaże lecznicze

Delikatna wizytówka przyciąga uwagę niebanalną kolorystyką. Wykorzystany w projekcie turkus wykazuje działanie uspokajające i kojące zmysły. Choćby dlatego tak chętnie wykorzystywany jest przez fizjoterapeutów. Z powodzeniem wprowadza w relaksujący nastrój, na jaki mogą liczyć osoby poddające się masażom leczniczym. Przestrzeń na frontowej stronie podzielona została na dwie części. Lewa, ze wspomnianym cieniowanym turkusowym tłem, zawiera następujące treści: nazwę gabinetu w obramowaniu, dowolny napis – na przykład fizjoterapia i masaż oraz imię i nazwisko terapeuty wraz z tytułem magistra fizjoterapii. Po prawej stronie umieszczone zostało czarno-białe zdjęcie. Przedstawia ono fizjoterapeutę w pracy, przynoszącego ulgę obolałym plecom pacjenta. Delikatne obramowanie nawiązuje do obramowania zastosowanego w nazwie gabinetu. Na powtórzonym na odwrocie turkusowym tle znalazły się natomiast oznaczone ikonami: adres gabinetu, telefon do umawiania spotkań oraz link do FB. W prawym dolnym rogu, w cienkiej ramce wpisać można główne elementy oferty – typu masaże, rehabilitacja i pakiety wellness.

Uniwersalna wizytówka dla fizjoterapeuty

Zaprezentowana tu turkusowa wizytówka o subtelnym charakterze dostępna jest w wymiarze 90x50 mm. By w pełni dostosować się do charakteru działalności fizjoterapeuty, oferujemy swobodną personalizację oryginalnego wzoru pod względem rozmieszczenia poszczególnych elementów graficznych i zawartej treści. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy gotowy szablon na wysokiej jakości papierze kredowym. W naszej ofercie dostępne są również ulotka i baner reklamowy, utrzymane w tej samej delikatnej stylistyce.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W192032020
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Wizytówki