Projekt wizytówki dla stylistki rzęs z marmurkowym tłem i złotymi elementami

projekt wizytówki stylizacja rzęs
projekt graficzny rzęsty z marmurem
wizytówka stylistka rzęs

Opis projektu

Elegancka wizytówka dla stylistki rzęs

Szeroką gamę wzorów wizytówek uzupełniamy o niezwykle kobiecy projekt skierowany do stylistek rzęs. Gotowy szablon to świetna propozycja dla salonów z branży beauty, poszukujących skutecznych narzędzi marketingowych. Poręczna i czytelna wizytówka świetnie sprawdzi się przy promowaniu działalności salonu. Zachęcić może ona zarówno stałych, jak i potencjalnych klientów do skorzystania z takich zabiegów, jak henna, przedłużanie i zagęszczanie czy makijaż permanentny rzęs. Wzór wizytówki okraszony został modnym marmurkowym wzorem, idealnie wpisującym się w aktualne trendy. Złote dodatki dodają projektowi eleganckiego wyrazu.

Gotowa złota wizytówka z marmurkowym tłem

Zaprezentowany tu wzór wyróżnia się minimalistycznym, a dzięki temu wyjątkowo czytelnym designem. Kobieca stylistyka, uzyskana przez marmurkowy wzór i złote akcenty, idealnie wpisuje się w charakter branży urodowej. Pierwsza strona projektu w całości pokryta jest wspomnianym już wzorem modnego marmuru. Idealnie kontrastuje z nim złota ramka, wewnątrz której umieściliśmy imię i nazwisko stylistki. Po prawej stronie, na złotym przetarciu, znalazła się natomiast grafika z idealnie wykonaną oprawą oka. Nawiązuje ona do charakteru działalności stylistki rzęs. Na odwrocie wykorzystaliśmy ponownie marmurkowy motyw i złote obramowanie. Tym razem w jego wnętrzu znalazła się przestrzeń do wypisania informacji o salonie: danych stylistki, adres, numeru telefonu i adresu na FB. W prawym dolnym rogu powtórzyliśmy charakterystyczne złote przetarcie.

Personalizowany wzór wizytówki dla branży beauty

Zaprezentowana tu marmurkowo-złota wizytówka dostępna jest w wymiarze 90 x 50 mm. By w pełni dostosować się do charakteru działalności klienta z branży beauty, proponujemy swobodną personalizację wzoru pod względem rozmieszczenia elementów i zawartej treści. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy gotowy szablon na wysokiej jakości papierze kredowym. Doskonałym uzupełnieniem wzoru będzie pasujący do niego voucher podarunkowy, dostępny w naszej ofercie.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W187122019
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Wizytówki