Projekt wizytówki firmowej w nowoczesnych ciemnych, granatowych kolorach dla wielu branż

projekt wizytówki firmowej
szablon wizytówki firmowej
wzór wizytówki firmowej

Opis projektu

Nowoczesna wizytówka o uniwersalnym charakterze

Dostęp do informacji o firmach jest dziś łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Mimo to, papierowe wizytówki wciąż stanowią jedno z kluczowych narzędzi marketingowych w wielu branżach. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie – niewielkiej wielkości kartoniki z podstawowymi danymi firmy sprzyjają docieraniu do nowych klientów i utrzymywaniu kontaktu z obecnymi. Wykorzystany w jej projekcie granat symbolizuje solidność i bezpieczeństwo, tak cenione przez klientów bez względu na charakter prowadzonej działalności. Całość dopełniają pomarańczowe akcenty, które utożsamiane są z energią działania. Ten uniwersalny, a przy tym sugestywny wzór z powodzeniem eksponować można zarówno w siedzibie firmy, jak i podczas spotkań z klientem lub kontrahentem.

Projekt minimalistycznej wizytówki w granacie

Zapadająca w pamięć wizytówka to zaprojektowana z dbałością o detale propozycja dla
zwolenników minimalizmu. Oszczędne elementy graficzne doskonale wpisują się w aktualne trendy, nadając całości wyjątkową skuteczność. Kolorystyka szablonu utrzymana została w ciemnych odcieniach niebieskiego, budzącego pozytywne skojarzenia. Tło podzielone jest na dwie części – ciemniejsza to ciemne paski, a jaśniejsza krzyżyki z widocznym w tle sprzętem biurowym. Po lewej stronie widoczne jest imię i nazwisko oraz stanowisko posiadacza wizytówki. Poniżej umieszczone zostały pomarańczowe ikony z numerem telefonu, adresem e-mail oraz adresem strony internetowej. Spójna stylistycznie przestrzeń na odwrocie zawiera jedynie nazwę firmy wraz z jej adresem. W prawym górnym rogu znalazło się logo. Schludny projekt zachwyca doskonałą czytelnością.

Minimalistyczna wizytówka dla wielu branż

Zaprezentowana tu granatowa wizytówka z białymi napisami i pomarańczowymi akcentami dostępna jest w wymiarze 90x50 mm. By w pełni dostosować się do potrzeb danej działalności, umożliwiamy swobodną personalizację wzoru pod względem rozmieszczenia poszczególnych elementów i zawartej we wzorze treści. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy gotowy szablon nowoczesnej wizytówki księgowego na wysokiej jakości papierze kredowym.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W190012020
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Wizytówki