Projekt wizytówki kosmetycznej z elementami roślinnymi z technice akwareli

projekt wizytówki kosmetycznej
wzór wizytówki kosmetycznej roślinna
szablon wizytówki beauty akwarela

Opis projektu

Wizytówka kosmetyczna z wysublimowaną roślinną grafiką

Wizytówki to jeden z kluczowych materiałów reklamowych salonów kosmetycznych. Te z chęcią sięgają w swojej identyfikacji wizualnej po popularne obecnie motywy roślinne. Z myślą o tym powstał kolejny z gotowych wzorów, jakie prezentujemy w naszej ofercie. Zaprojektowana z dbałością o detale wysublimowana wizytówka, zachwyca niebanalnymi elementami graficznymi, doskonale podkreślającymi urodowy charakter działalności salonu. Eksponowana wewnątrz salonu i rozdawana klientkom, które polecą go znajomym, z pewnością przełoży się na liczbę umówionych wizyt.

Oryginalna wizytówka salonu kosmetycznego w technice akwareli

Gotowa wizytówka to idealna propozycja dla miłośników dbania o urodę, ale również – malarstwa i roślin. Staranny projekt wyróżnia się minimalistyczną, a przy tym wyjątkowo spójną kompozycją. Jej motywem przewodnim są motywy roślinne – wykonane w technice akwareli łodygi delikatnej rośliny z drobnymi listkami. Frontowa strona wizytówki podzielona jest na dwie części – większą białą i mniejszą w ciekawym odcieniu zieleni, które oddzielone zostały złotą linią. Całość urozmaicają złote geometryczne linie, które nachodzą na siebie. W ich środku znalazła się nazwa salonu kosmetycznego. Po prawej stronie widnieje czarno-białe zdjęcie, przedstawiające piękną kobietę o promiennej cerze i ze starannie wykonanym makijażem. Na odwrocie ponownie dominuje biel, a użyta wcześniej zieleń wykorzystana została w formie paska na dole. Powtórzone zostały również akwarelowe motywy roślinne. W dwóch sąsiadujących blokach tekstowych wypisane są natomiast kluczowe informacje o salonie kosmetycznym. Po lewej: imię i nazwisko kosmetyczki, adres salonu i numer kontaktowy. Po prawej: godziny otwarcia. Poniżej, w niewielkim prostokącie, umieszczony jest link do FB salonu, gdzie zainteresowane osoby mogą zapoznać się z pełną ofertą kosmetyczki.

Uniwersalna wizytówka do salonu kosmetycznego

Zaprezentowana tu biało-zielona wizytówka z akwarelowym malunkiem kwiatów dostępna jest w wymiarze 90x50 mm. By w pełni dostosować się do charakteru działalności klienta z branży kosmetycznej, zapewniamy swobodną personalizację niebanalnego wzoru pod względem rozmieszczenia elementów i zawartej treści. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy gotowy szablon na wysokiej jakości papierze kredowym. W naszej ofercie znaleźć można również voucher podarunkowy i dwustronną ulotkę, dopasowane stylistycznie do zaproponowanej wizytówki.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W195032020
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Wizytówki