Projekt wizytówki z czarno-złotym marmurem dla salonu kosmetycznego

projekt wizytówki marmur
wzór wizytówki złoty marmur
szablon wizytówki złoty marmur

Opis projektu

Elegancki projekt stworzony w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwanie klientów poszukujących nietuzinkowej wizytówki dla swojej działalności. Utrzymany w czarno-złotej stylistyce glamour doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Spójna całość współgrać będzie doskonale przede wszystkim z identyfikacją wizualną firm z branży kosmetycznej. Uniwersalny wzór z powodzeniem eksponować można zarówno w siedzibie gabinetu, jak i podczas branżowych eventów czy spotkań o charakterze biznesowym.

Zaprezentowany tu szablon wizytówki przypadnie do gustu wszystkim osobom, ceniącym minimalistyczne, a jednocześnie ponadczasowe rozwiązania. Na jego przedniej stronie, za pomocą obramowania, w centralnej części wydzielona została przestrzeń dla nazwy salonu kosmetycznego. Ta zapisana została za pomocą czytelnej czcionki w kontrastowej barwie. Tłem jest modna czarno-złota grafika typu marmurek. Na odwrocie szablonu ponownie zastosowany został zabieg z obramowaniem. Jego wnętrze przeznaczone jest dla kluczowych dla wizytówki informacji, takich jak: nazwa salonu kosmetycznego, jego adres oraz dane kontaktowe – numer telefonu i adres e-mail. Na dole nie mogło zabraknąć ważnych adresów – strony internetowej i profilu w mediach społecznościowych. Powtórzony na odwrocie motyw marmurkowy tworzy niebanalny efekt. Odwrócona względem przedniej strony kolorystyka sprawia, że przedstawiony tu szablon jest doskonale czytelny i estetyczny. Z pewnością na długo zapisze się w pamięci osób korzystających z wizytówki.

Zaprezentowana tu wizytówka dostępna jest w wymiarze 90x50 mm. By w pełni dostosować się do charakteru działalności klienta z branży beuaty, proponujemy swobodną personalizację wzoru pod względem rozmieszczenia elementów i zawartej treści. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy gotowy szablon na wysokiej jakości papierze kredowym o wysokiej jakości.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W180072019
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

5
Average: 5 (1 vote)
Wizytówki