Projekt wizytówki z ofertą usług remontowych dla firm i osób z branży budowlanej

projekt wizytówki usługi remontowe
wzór wizytówki usługi remontowe
wizytówka z oferowanymi usługami remontowymi

Opis projektu

Projekt wizytówki dla branży remontowej

Popularność wizytówek, mimo rosnącej liczby kanałów komunikacji firm z klientami, wciąż nie słabnie. Poręczne kartoniki z podstawowymi informacjami są chętnie stosowane chociażby w branży remontowej. To z myślą o niej powstał kolejny wzór, który dołączył do naszej bogatej oferty. Gotowy szablon, dzięki zastosowaniu tematycznej grafiki i sugestywnej kolorystyki, świetnie wpisuje się w charakter działalności firm specjalizujących się w kompleksowych remontach domów i mieszkań.

Gotowa wizytówka dla osób i firm budowlanych

Zaproponowany projekt świetnie wpisuje się w aktualne trendy graficzne. Wzrok posiadaczy wizytówki przykuwa przede wszystkim wysokiej jakości tematyczna fotografia w czerni i bieli. Przedstawiony został na niej specjalista od remontów z paskiem narzędziowym przepasanym wokół bioder i trzymaną pewnie w dłoniach miarką. Tło w odcieniach granatu może być kojarzone z profesjonalizmem i bezpieczeństwem oferowanych usług remontowych. Obok zdjęcia widnieje imię i nazwisko fachowca wraz z nazwą jego firmy. Poniżej wypisane są dane, w tym adres i numer kontaktowy. W prawym dolnym rogu widnieje natomiast adres do FB, gdzie potencjalni klienci sprawdzą wybrane realizacje firmy. Przestrzeń na odwrocie to wypisane na białym tle szczegóły oferty. Wśród wykonywanych prac znajdą się choćby szpachlowanie, układanie paneli czy remonty łazienek. Obok, w formie geometrycznych kafli, wklejone są fotografie mieszkania. Projekt zamyka wezwanie do działania w postaci „zapytaj o wycenę”.

Uniwersalna wizytówka reklamująca usługi remontowo-budowlane

Zaprezentowana tu granatowa wizytówka z tematycznym zdjęciem fachowca dostępna jest w wymiarze 90x50 mm. By w pełni dostosować się do charakteru działalności klienta z branży remontowo-budowlanej, proponujemy swobodną personalizację czytelnego wzoru pod względem rozmieszczenia elementów i zawartej treści. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy gotowy szablon na wysokiej jakości papierze kredowym. W naszej ofercie znaleźć można również baner reklamowy, dopasowany stylistycznie do wizytówki.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W194032020
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Wizytówki