Wizytówka dla salonu kosmetycznego w złoto-miodowych kolorach i miejscami na pieczątki

wizytówka kosmetyczna
wizytówka fryzjerska
wizytówka formowa projekt

Opis projektu

Prezentowana wizytówka dla salonu kosmetycznego to projekt stonowany, elegancki i nowoczesny. Zarówno grafika, jak i kolorystyka doskonale reprezentują branżę beauty. Dzięki czemu wizytówka wyróżnia się na tle innych?

  • jest wyrazista, ale również subtelna,
  • posiada sugestywne, wysokiej jakości zdjęcie tematyczne,
  • została wykonana z uwzględnieniem wysokiego poziomu estetyki,
  • nie zapomniano również o walorach praktycznych w postaci miejsca na pieczątki.

Przede wszystkim pierwsza strona zatrzymuje uwagę zdjęciem tematycznym pięknej, zadbanej kobiety z profesjonalnym makijażem. Fotografia wyróżnia się z jednolitego, spokojnego tła. Obok widnieje logo oraz nazwa salonu kosmetycznego. Projekt jest na tyle uniwersalny, że można go wykorzystać również w przypadku innej firmy reprezentującej branżę beauty. Wystarczy zmienić niektóre elementy, takie jak zdjęcie.

Na odwrocie znajdują się wyróżnione dane kontaktowe firmy wraz z adresem, telefonem i godzinami pracy. Pod spodem umieszczono pola na pieczątki, dzięki któremu klientka może wziąć udział w programie lojalnościowym. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości pieczątek, kolejna wizyta jest tańsza o 20%. Wizytówka stanowi więc również kartę stałego klienta, dzięki czemu każda pani będzie mała ją zawsze przy sobie.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W0174042018
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

5
Average: 5 (1 vote)
Wizytówki