Wzór wizytówki auto naprawa samochodów, laweta 24h w żółtych kolorach

wizytówka auto naprawa laweta
wzór wizytówki auto naprawa laweta
szablon wizytówka auto holowanie

Opis projektu

Projekt wizytówki dla mechanika samochodowego

Wizytówki, niegdyś zarezerwowane dla wysoko postawionych osób, zyskały na popularności wraz z wynalezieniem i rozwojem druku. Od tej chwili firmy z wielu branż prześcigają się w wymyślaniu coraz to oryginalniejszych form reklamy, by przyciągnąć wzrok potencjalnych klientów. Zainteresowanie ofertą za pomocą poręcznego papierowego kartonika to domena rozmaitych firm, w tym także mechaników samochodowych. Specjaliści od bieżących napraw i regularnych przeglądów pojazdów mogą dzięki wizytówce dotrzeć do szeorokiego grona odbiorców. Pomocny w tym będzie zaproponowany przez nas projekt wizytówki dla mechanika samochodowego.

Żółta wizytówka dla specjalistów od naprawy aut

Gotowa wizytówka dla właściciela warsztatu samochodowego przykuwa wzrok oryginalną kolorystyką. Żółte tło budzi pozytywne skojarzenia, może również symbolizować bezpieczeństwo opieki nad pojazdami. W energetyczne tło wkomponowane zostało wysokiej jakości zdjęcie lawety, z pomocą której realizowane są usługi firmy. Na górze wzoru widnieje napis „auto naprawa”. Tuż po nim natomiast, wypisane są szczegółowe elementy oferty. To między innymi elektryka, wymiana opon i serwis klimatyzacji, czyli typowe usługi mechaniczne. Pod spodem znalazł się również pasek z informacją o dostępności lawety 24 godziny na dobę. W kryzysowej sytuacji, wystarczy więc wezwać specjalistę. Poniżej umieszczony został również link do strony internetowej warsztatu. Na odwrocie żółte tło równoważy użyta biel. Zapewnia ona świetną czytelność informacji: imienia i nazwiska mechanika z dopiskiem „mechanika samochodowa” oraz oznaczonych ikonami: adresu warsztatu, adresu FB i adresu e-mail. W czerwonym, wzywającym do działania pasku, umieszczony jest numer telefonu do szybkiego kontaktu. W tle widać tematyczne zdjęcie samochodu.

Uniwersalna wizytówka reklamująca całodobową lawetę

Przedstawiona tu żółta wizytówka z tematycznym zdjęciem lawety i samochodu na odwrocie dostępna jest w wymiarze 90x50 mm. By w pełni dostosować się do charakteru działalności mechanika samochodowego, oferujemy swobodną personalizację sugestywnego wzoru pod względem rozmieszczenia elementów i zawartej treści. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy gotowy szablon na wysokiej jakości papierze kredowym.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W197032020
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Wizytówki