Projekt ulotki firmowej reklamującej produkt lub dowolna usługę

Opis projektu

Uniwersalny projekt ulotki dla firm oferujących różnorodne produkty i usługi, reprezentujących dowolną branżę, na przykład szkoleniową. Cechami charakterystycznymi ulotki są:

  • nowoczesność,
  • doskonałe wykorzystanie wolnej przestrzeni na umieszczenie wielu ciekawych i przydatnych z punktu widzenia klienta informacji o ofercie,
  • prosta forma.

Na górze pierwszej strony znajduje się logo firmy, zaś pod spodem duże zdjęcie tematyczne, prezentujące elegancko ubranego mężczyznę, którego wizerunek uosabia sukces. Na tym tle znajduje się chwytliwe hasło reklamowe. Na odwrocie zamieszczono skróconą ofertę, wyszczególniając jej najważniejsze zalety oraz podając klientowi powody, dla których skorzystanie z niej to najlepsza decyzja. Język korzyści z pewnością przemówi do dotychczas niezdecydowanych osób. Niektóre dane zaprezentowano w formie procentowej, co jeszcze bardziej działa na wyobraźnię klienta i sprawia, że dobrze widoczne są wymierne sukcesy firmy. Ulotka może zostać wykorzystana podczas targów branżowych, umieszczona w dyspozytorze na biurku firmy, czy też wręczana klientom należącym do grupy docelowej.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
UDL062122016
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Ulotki