Wzór składanej ulotki z cennikiem dla salonu kosmetycznego

wzór ulotki salon kosmetyczny
ulotka kosmetyczna składana wzór
projekt składanej ulotki kosmetycznej

Opis projektu

Nowoczesny, dynamiczny projekt ulotki składanej dla salonu kosmetycznego, świadczącego usługi w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała, a także paznokci u dłoni oraz stóp.

Wzór zaprojektowano w taki sposób, by stanowił on doskonałe narzędzie reklamowe reprezentujące branżę beauty. Jakie elementy o tym, świadczą? Szablon stworzono z użyciem wyrazistych barw granatu i fioletu, które kojarzą się z tajemniczą i elegancką kobiecością. Ten sam motyw kolorystyczny powtórzono w zdjęciu tematycznym na okładce. Prezentuje ono piękną, zadbaną kobietę, co z pewnością oddziałuje na wyobraźnię przyszłych klientek, które mogą sobie wyobrazić, w jaki sposób będą wyglądały efekty zabiegów w salonie. Całość grafiki nawiązuje do renomy i profesjonalizmu firmy świadczącej usługi pielęgnacyjne.

Ponadto na pierwszej stronie znajduje się także informacja o promocji z ulotką, dzięki czemu będziemy mogli sprawdzić skuteczność przekazu reklamowego. Dzięki takiej promocji od razu będziemy wiedzieli jakie jest zainteresowanie naszym lokalem.  Pozostałe elementy to nazwa salonu i chwytliwe hasło reklamowe.

Wewnątrz umieszczono obszerny cennik salonu np. kosmetycznego z podziałem na kategorie zabiegów. Dzięki temu wydruk będzie służył w salonie każdej zainteresowanej osobie. Materiały rozdane poza salonem nie będą natomiast od razu wyrzucone do śmieci. Z uwagi na istotne informacje, do których zawsze można wrócić będzie ona na pewno przechowywana dłuższy czas lub zostanie przekazana zainteresowanej osobie.

Okładka z tyłu zawiera praktyczną mapkę, ułatwiającą dojazd. Jest to szczególnie przydatne w przypadku nowo powstałych działalności. Lub też gdy salon jest umieszczony w miejscu, którego nie widać chodnika. Niżej znajdują się dane kontaktowe i teleadresowe salonu piękności.

Podsumowując walory projektu, warto podkreślić takie cechy jak:

  • wyrazisty przekaz z czytelną grafiką trafiający bez problemu w świadomość klienta,
  • nowoczesną formę, bez zbędnych elementów które rozpraszają,
  • wysokiej jakości fotografię tematyczną, która podnosi pierwsze wrażenia po otrzymaniu ulotki,
  • elegancka kolorystyka w odcieniach fioletowych, które nie narzucają się a jednocześnie są bardzo kobiece.
Parametry techniczne: 
ID materiału: 
U2DL068122016
Rozmiar: 
99x210 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
4
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

5
Average: 5 (1 vote)
Ulotki